2018-05-25, visoje Europos Sąjungoje įsigaliojo Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas BDAR kuris didina įmonių ir organizacijų atsakomybę už deramą asmens duomenų tvarkymą, o asmenims suteikia daugiau galimybių kontroliuoti, kur ir kaip naudojami jų duomenys.

BDAR įgyvendinimo ir vykdymo kontrolę UAB „Ignalinos vanduo“ (toliau – Bendrovė) užtikrina paskirtas duomenų apsaugos pareigūnas. Dėl iškilusių klausimų, susijusių su asmens duomenų apsauga, kreipkitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

DUOMENŲ SUBJEKTO PRAŠYMO ĮGYVENDINTI DUOMENŲ SUBJEKTO TEISES FORMA

UAB „Ignalinos vanduo“ rūpinasi savo klientų duomenų saugumu, gerbia ir saugo visų suinteresuotų šalių privatumą. Susipažinkite su atnaujinta (galioja nuo 2019-05-02):

PRIVATUMO POLITIKA

Įsiskolininimo už paslaugas atveju, Geriamojo vandens tiekimo ir/ar nuotekų šalinimo sutartyje nurodytus ir iš jos kylančius vartotojų asmens duomenis (įskaitant duomenis apie įsiskolinimo dydį ir sutarties vykdymą) UAB "Ignalinos vanduo" gali perduoti tretiesiems asmenims dėl ikiteisminio ir teisminio skolos išieškojimo, taip pat įtraukti į asmenų skolų registrus.