Kas yra slapukai?

Jums lankantis interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai – nedideli tekstiniai failai (užimantys iki kelių KB), kuriuos Jūsų interneto naršyklė patalpina Jūsų kompiuteryje, planšetėje arba kitame išmaniajame įrenginyje, Jums lankantis mūsų Interneto svetainėje.

Slapukai padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi interneto svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį, pagreitinti interneto svetainėje vykdomas paieškas, sukurti patogią ir draugišką interneto svetainės aplinką, pateikti ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai taip pat padeda užtikrinti sklandų Interneto svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi Interneto svetainėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie interneto svetainės lankytojų skaičių.

Būtinieji techniniai slapukai

Šie slapukai Interneto svetainėje yra būtini tam, kad Jūs galėtumėte naršyti ir naudotis Interneto svetainės funkcijomis, pvz., įsiminti formose įvestą informaciją seanso metu, prieiti prie apsaugotų mūsų interneto svetainės vietų. Be šių slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikras interneto svetainės paslaugas arba ji veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. Dėl šios priežasties būtinųjų techninių slapukų atsisakyti nėra galimybės.

 

2018-05-25, visoje Europos Sąjungoje įsigaliojo Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas BDAR kuris didina įmonių ir organizacijų atsakomybę už deramą asmens duomenų tvarkymą, o asmenims suteikia daugiau galimybių kontroliuoti, kur ir kaip naudojami jų duomenys.

BDAR įgyvendinimo ir vykdymo kontrolę UAB „Ignalinos vanduo“ (toliau – Bendrovė) užtikrina paskirtas duomenų apsaugos pareigūnas. Dėl iškilusių klausimų, susijusių su asmens duomenų apsauga, kreipkitės el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

DUOMENŲ SUBJEKTO PRAŠYMO ĮGYVENDINTI DUOMENŲ SUBJEKTO TEISES FORMA

UAB „Ignalinos vanduo“ rūpinasi savo klientų duomenų saugumu, gerbia ir saugo visų suinteresuotų šalių privatumą. Susipažinkite su atnaujinta (galioja nuo 2019-05-02):

PRIVATUMO POLITIKA

Įsiskolininimo už paslaugas atveju, Geriamojo vandens tiekimo ir/ar nuotekų šalinimo sutartyje nurodytus ir iš jos kylančius vartotojų asmens duomenis (įskaitant duomenis apie įsiskolinimo dydį ir sutarties vykdymą) UAB "Ignalinos vanduo" gali perduoti tretiesiems asmenims dėl ikiteisminio ir teisminio skolos išieškojimo, taip pat įtraukti į asmenų skolų registrus.