Naujienos

Naujienos, svarbi informacija

Šios akcijos laikotarpiu kreipėsi 8 fiziniai ir 3 juridiniai asmenys, kuriems atrodė, kad turi ką prisipažinti. Sveikintina jų drąsa, į kurią pavirto jų nerimas dėl neteisėto vartojimo aplinkybių.

Š. m. balandžio 26 d. nuo 9,00 iki 12.00 val. Limino, Naujasodžio ir Pusvarsnėlių kaimuose dėl vandentiekio remonto darbų gali sutrikti vandens tiekimas. Atsiprašome už nepatogumus.

UAB Ignalinos vanduo administracija

Uždaroji akcinė bendrovė „Ignalinos vanduo“ (toliau – Bendrovė), juridinio asmens kodas 155461670, adresas: Turistų g. 30, LT-30138 Ignalina:

UAB „Ignalinos vanduo“ skelbia akciją „Prisipažink dabar ir miegok ramiai“, kuria kviečia prisipažinti nelegaliai naudojančius vandens tiekimo arba nuotekų šalinimo paslaugas asmenis ir šias paslaugas įteisinti, o sugadintus skaitiklius pakeisti tinkamais. Tai galioja asmenims, nelegaliai prisijungusiems prie infrastruktūros tinklų, sugadinusiems skaitiklius, padariusiems kitų įmanomų pažeidimų ar „gudrybių“. Prisipažinusiems iki 2019-05-20 nebus priskaičiuojamas padarytos žalos mokestis ir nebus taikoma administracinė bauda.

UAB „Ignalinos vanduo“ informuoja, kad jau nuo birželio mėnesio klientai galės sumokėti mokesčius už įmonės teikiamas paslaugas portale www.vienasaskaita.lt. Registruotis ir įsitraukti savo paslaugų teikėjus į savo Vieną sąskaitą galite jau dabar.

Daugiau informacijos apie Vieną sąskaitą galite gauti el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba telefonu 8 700 77007.

Taip pat primename, kad už UAB „Ignalinos vanduo“ paslaugas galima atsiskaityti ir portale www.manogile.lt.

2019-02-23  Dėl įvykusios vandentiekio avarijos Vasario g. 44, 48, 50, 37

Informuojame, kad š. m. vasario 23 d. dėl įvykusios vandentiekio avarijos nebus tiekiamas šaltas vanduo Vasario g. 44, 48, 50, 37. Vandens tiekimas bus atnaujintas likvidavus avariją. Atsiprašome už nesklandumus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.