Naujienos

Naujienos, svarbi informacija

2019-09-05 Ignalinos r. savivaldybės taryba patvirtino naujas geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas. Naujos kainos įsigaliojo nuo 2019-11-01. Tarybos sprendimas pridedamas.

Sprendimas dėl paslaugų kainų nustatymo.

2019 m. liepos mėnesį buvo atliktas papildomas geriamojo vandens tyrimas Mažėnų kaimo vandentiekio tinkluose ir nustatyta, kad arseno yra 4,5 µg/l. Pagal Lietuvos higienos normas HN 24:2017 leistinas ir nepavojingas sveikatai arseno kiekis yra ne daugiau 10 µg/l.

Savo klientus kviečiame atsisakyti popierinių mokėjimo pranešimų, o juos gauti elektroniniu paštu. Tokiu būdu klientai gali suteikti didžiulę pagalbą gamtai mažinant popieriaus naudojimą. Be to, elektroniniu paštu pranešimas atkeliauja greičiau ir yra visuomet pasiekiamas reikalingu metu.

Norint gauti mokėjimo pranešimus elektroniniu paštu tereikia paskambinti telefonu (8 386) 5 44 89 arba parašyti laišką el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir pranešti savo el. pašto adresą.

Maloniai laukiame Jūsų kreipinių!

Vykdant planinius vandentiekio remonto ir renovacijos darbus, tenka laikinai išjungti vandens tiekimą. Suprantama, kad tai yra didelis nepatogumas, ypač,jeigu įvyksta netikėtai. UAB „Ignalinos vanduo“ apie planuojamą vandens tiekimo nutraukimą ar ištikusias avarijas informuoja savo klientus trumposiomis SMS žinutėmis. Jas ne kartą yra gavę daugelis  klientų, nes darbai vykdomi nuolat. Deja, ne visus klientus informuoti nepavyksta, nes ne visų telefonų numeriai yra žinomi.

Maloniai kviečiame atnaujinti savo kontaktinius duomenis, kad vandens tiekėjas turėtų galimybę išsiųsti svarbią informaciją. Tai galima padaryti paskambinus į UAB „Ignalinos vanduo“ realizacijos poskyrį telefonu (8 386) 54 489.

UAB „Ignalinos vanduo“ informuoja, kad remiantis vandens mėginio tyrimo protokolu, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba priėmė sprendimą leisti vartoti geriamąjį vandenį iš Mažėnų kaimo vandentiekio tinklų. Šiuo metu vandens kokybė yra ženkliai pagerėjusi, o sveikatai kenksmingo arseno yra daug mažiau, negu leidžia higienos normos. 2019-05-29 paimtame vandens mėginyje aptikta 4,02 µg/l arseno (As), o higienos norma (HN 24:2017) yra 10 µg/l.

Šios akcijos laikotarpiu kreipėsi 8 fiziniai ir 3 juridiniai asmenys, kuriems atrodė, kad turi ką prisipažinti. Sveikintina jų drąsa, į kurią pavirto jų nerimas dėl neteisėto vartojimo aplinkybių.

Dėl nelegalaus vandentiekio įteisinimo kreipėsi 5 asmenys, dėl nelegalių nuotekų vamzdyno įteisinimo 2, dėl plombų ant skaitiklio nebuvimo pranešė 3 asmenys, dėl neveikiančio skaitiklio pakeitimo kreipėsi 1 pilietis. Su visais buvo susitarta dėl apsilankymo ir atitinkamų veiksmų atlikimo. Kaip ir žadėta, nebuvo skaičiuojama padaryta žala ir nebuvo taikomos baudos.

Akcija baigėsi, su ja baigėsi ir neteisėto vartojimo toleravimas. Kiekvieną dieną UAB „Ignalinos vanduo“ darbuotojai lankysis pas vartotojus ir tikrins jų apskaitos prietaisus bei vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo paslaugų vartojimą, siekiant sumažinti įmonės praradimus bei užkirsti kelią grobstymui.