Naujienos

Naujienos, svarbi informacija

Informuojame, kad šių metų birželio 7 d. nuo 8 val. dėl vandentiekio tinklų remontų darbų nebus tiekiamas šaltas vanduo. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Š. m. balandžio 29 d. nuo 9 val. Naujojo Daugėliškio kaime, Jaunimo g. 1-20 gyvenamiesiems namams ir Ignalinos g. dėl įvykusios vandentiekio avarijos nebus tiekiamas šaltas vanduo.

Dėl įvykusio gedimo, rytoj (kovo 17 d.) nuo 13 val. nebus tiekiamas šaltas vanduo Vidiškėse. Pašalinus gedimą vandens tiekimas bus atnaujintas. Atsiprašome už nepatogumus.

Dėl įvykusios vandentiekio tinklų avarijos Ignalinos mieste,  laikinai nebus tiekiamas šaltas vanduo Petrausko ir Turistų gatvėse esantiems namams. Likvidavus avariją bus atnaujintas vandens tiekimas. Atsiprašome už nepatogumus.

Nustatytas naujas vidutinis Ignalinos rajono savivaldybės teritorijoje suvartojamo geriamojo vandens kiekis vienam gyventojui

2021-09-23 dėl įvykusios vandentiekio tinklų avarijos Melioratorių g. 4 Vidiškėse, laikinai nebus tiekiamas šaltas vanduo. Likvidavus avarijos padarinius vandens tiekimas bus atnaujintas.

Atsiprašome už laikinus nesklandumus.