Naujienos

Naujienos, svarbi informacija

Šių metų sausio 21 d. dėl įvykusios vandentiekio tinklų avarijos Vidiškių gyvenvietėje, laikinai nebus tiekiamas šaltas vanduo. Likvidavus avariją bus atnaujintas vandens tiekimas. Atsiprašome už nepatogumus.

zenklas

Projektas yra įgyvendinamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos V prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ 05.3.2-APVA-R-014 priemonės „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra, įmonių valdymo tobulinimas“.

2020-12-04 Atgimimo-Aukštaičių g. kvartale dėl įvykusios avarijos nebus tiekiamas vanduo.

Dėl įvykusios vandentiekio tinklų avarijos Vasario 16-osios g., š. m. lapkričio 26 d. nebus tiekiamas šaltas vanduo vaikų darželiui ir Ignalinos gimnazijai. Gali pablogėti vandens kokybė Ignalinos mieste.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus 

Nuo 2020-11-09 UAB „Ignalinos vanduo“ laikinai klientus aptarnauja tik nuotoliniu būdu. Prašome kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu. Visi kontaktiniai duomenys yra ŠIOJE NUORODOJE.

UAB „Ignalinos vanduo“ skelbia pastatų gamybinio-buitinio pastato, pastato-sandėlio, pastato-garažo ir pastato-sandėlio, esančių Turistų g. 30 Ignalinoje,